המלצות

recommendations

castro"ברצוני להביע את הערכתי ותודתי לחברת ויפוינט סקיוריטי בע"מ ולעומד בראשה – מר דודי פק. חברת ויפוינט מעניקה לחברת קסטרו שירותים מגוונים בתחום הביטחון בכלל ובתחום מיגון מוצרים בפרט. ברצוני לשבח את רמת השירות, הידע המקצועי, האמינות וזמן התגובה המהיר לכל קריאה בכל שעה".

- רועי מטלוק, מנהל ביטחון, קסטרו
kooi"ברצוני להודות לחברת ויפוינט סקיוריטי בראשות מר דודי פק על מתן שירות מעולה על מחירים הוגנים, יחס מצוין ואיכות מוצרים. אנו ממליצים בחום על שיתוף פעולה עם חברתכם!"

- אמיר רביבו, מנכ"ל רשת חנויות הבוטיק KOOI
renuar"ברצוני לציין כי חברת ויפוינט מספקת לחברת רנואר מערכות התרעה לכלל חנויות הרשת. חברת ויפוינט מלווה את קבוצת רנואר מרגע בניית החנות ועד לרגע פתיחתה ומשתפת פעולה עם כל הגורמים בחברה על מנת לתת לנו את המוצר הנכון ביותר במחירים ושירות חסר תקדים.
הריני להוסיף כי חברת ויפוינט נותנת שירות ללא תלות בשום דבר ומגלה אחריות כלפי קבוצת רנואר, לרבות פתירת תקלות בכל חלקי הארץ.
מאחל אני לכל חברה אשר מחפשת ספק למערכות דוגמת אילו שמספקת חברת ויפוינט שילמדו כיצד יש להתנהל ולעבוד בצורה יעילה ומרשימה".

- דובי שטרקר, מנהל מחלקת רכש ולוגיסטיקה, קבוצת רנואר
hapenning"… ויפוינט מעניקה לרשת שירות מעולה, ההתקנות מבוצעות בדיוק ביום שקובעים איתם ללא יוצא מהכלל, אספקת הזמזמים מבוצעת בהתראה קצרה ובאדיבות יוצאת דופן. המתקנים של ויפוינט מבצעים את עבודתם ללא תקלות.
אני ממליץ בלב שלם על חברת ויפוינט וזאת בעיקר לאור ניסיון עגום שהיה לי עם חברה אחרת".

- שרון ברגר, מנהל כספים, רשת חנויות הפנינג
ludezia"… ויפוינט מעניקה לרשת שירות תחזוקה והתקנות חדשות בשוטף, ההתקנות מבוצעות ברמה גבוהה ובהתראה קצרת מועד.
ויפוינט מלווה את ההתקנה החל מבניית החנות ועד למפתח בתיאום עם כל הנוגעים בדבר. המערכות של ויפוינט נותנות פיתרון טוב בנושא מניעת הגניבות בחנויות הרשת.
אני ממליץ בחום לכל חברה אשר מחפשת מערכת זמזמים לעבוד עם ויפוינט סקיוריטי".

- שרון אלימלך, מנהל רשת חנויות לודז'יה רוטקס
pumaברצוני להודות לחברת ויפוינט על מתן שירות מעולה. חברת ויפוינט מתקינה כיום את כל מערכות המיגון ברשת באופן מקצועי, אדיב ויעיל. השירות שניתן לאחר ההתקנה ראוי לציון ולהערכה.
אני ממליץ בחום לכל חברה לעבוד עם חברת ויפוינט סקיוריטי".

- עמרי לנצט, מנכ"ל רשת חנויות פומה
sakal group"ברצוני להודות לחברת ויפוינט סקיוריטי ולמר דודי פק על היחס המסור, המקצועיות וזמן התגובה המיידי שנותנת החברה ברשת חנויות סקאל.
חברת ויפוינט מספקת שירות והתקנות חדשות של מערכות זמזמים ברשת סקאל. הריני ממליצה המעוניינת בהתקנת מערכות זמזמים לעבוד עם חברת ויפוינט סקיוריטי".

- קרן בן ישי, מנהלת אגף ביטחון, קבוצת סקאל
aristo shamat"… לאחר סקירה נבחרת של מספר חברות והצעות מחיר אנו שמחים שבחרנו בחברת ויפוינט אשר נותנת מענה מהיר ופיתרון לכל תקלה בסניפים. השירות תמיד יעיל ואדיב. תודה שהצטרפתם לרשת אריסטו שמט ושאתם נוטלים חלק במיגון החנויות.
תודה אישית לך דודי שאתה תמיד זמין ויעיל, השירות תמיד מלווה בחיוך והכי מקצועי. מצפה להמשך פעולה וגדילה משותפת".

- מיטל צארום, מנהלת שיווק, אריסטו שמט