אודות

about2
חברת ויפוינט סקיוריטי היא ספקית פתרונות האבטחה המובילה בישראל, המציעה מגוון מוצרים מתקדמים למניעת גניבות מחנויות. החברה הינה חברה פרטית הפועלת מזה כ-16 שנים בתחום מערכות התראה ואבטחה אלקטרוניות לחנויות ולמוסדות. לחברה קשרי עבודה רבים עם חברות יצרניות מהמובילות בעולם בתחומים אלו.
ויפוינט סקיוריטי משתמשת בידע הנרחב שלה בשוק ה EAS כדי לספק מגוון מערכות מותאמות אישית למניעת גניבות בטכנולוגיות מתקדמות.
פעילות החברה כוללת קשת רחבה של תחומים ומוצרים, ביניהם: ייעוץ, שיווק, אספקה, התקנה ושירות של פריטים רבים, בהם מערכות מיגון תצוגות, מערכות לגילוי גניבות, מערכות ועוד. מוצרי החברה כפופים לתקן הישראלי ולתקנים הבין לאומים והמקובלים על חברות הביטוח והרשויות. המוצרים כוללים מערכות התראה לגילוי גניבות, מערכות הקלטה עם אפשרות צפייה מכל מקום בעולם, מיגון תצוגות ועוד מוצרים רבים ומתקדמים המבטיחים שקט נפשי ללקוחותינו.
לחברתנו צוות עובדים ותיק, אשר מבצע את עבודתו באופן מקצועי ויסודי. החברה שמה דגש חזק על מתן שירות, יחס אישי ואמינות כלפי לקוחותיה. צוות שירות הלקוחות שלנו שמח לעזור בכל שאלה, בעיה או בקשה באופן מקצועי ויעיל.
החברה פועלת בפריסה ארצית ומעסיקה מומחי אבטחה בעלי וותק וניסיון רב. החברה מספקת פתרון כולל ללקוחותיה ומציעה להם תכנון, הספקה, התקנה ותחזוקה של מערכות אבטחה מהמתקדמות בעולם. לקוחותינו במגזרים השונים נהנים משילוב של יכולת אנושית וטכנולוגיה מובילה המבטיחים אבטחה והגנה ברמה גבוהה ואיכות ללא פשרות. החברה היא הנציגה הבלעדית של חברת אמריקן סקיוריטי בישראל.
ויפוינט סקיוריטי, כחברה מובילה במשק הישראלי, מכירה באחריותה התאגידית כלפי כלל הציבור בישראל וכלפי איכות הסביבה. החברה לוקחת בחשבון את ההשפעה הכלכלית, חברתית וסביבתית של עסקיה. ויפוינט סקיוריטי מתחייבת לעשות ככל שביכולתה להגן על איכות הסביבה, ולסייע לצמצום הפגיעה בכדור הארץ. מוצרינו ידידותיים לסביבה, ועוזרים לשמור על סביבת עבודה בריאה ונעימה.

התקשרו אל המומחים שלנו עכשיו ללא התחייבות 03-5181920